חתונות, זוכרים? חתן, כלה (או כל קומבינציה אחרת), חופה, אורחים, אוכל, מוזיקה, אולם, זהו לא?

עכשיו כשהחיסון כבר כאן, והכול שאלה של זמן, אנחנו פה לתת לכם תזכורת שחתונה היא אירוע שיא שמורכב מהמון ניואנסים קטנים שצומחים מתוך העולם הפנימי של הזוג המאושר, כל אותם ניואנסים באים לידי ביטוי בקונספט של החתונה, ומשם כמעט כל פרט ופרט צומח תחת אותו הקונספט, מה שהופך חתונות –  לאירועים מהודקים, מדויקים וכיפים כ"כ.

אז אחרי התזכורת הזו, בואו נציג קצת קונספטים ועיצובי חתונות, בפרט את אלו שישובו (בתקווה במהרה) לחיינו יחד עם העולם המופלא של האירועים. קבלו את הטרנדים החמים, לימים של 2021. בואו נתחיל.

נטורליזם וחיבור לאמא אדמה – מעבר לעובדה שהרבה מהחתונות נערכו וגם ייערכו תחת כיפת השמיים, השנה האחרונה הביאה הרבה מאיתנו להמון תובנות שכוללות חיבור לטבע, לשקט, לאורגני ולירוק. מכאן שהמון מהקונספטים השולטים לחתונות בשנה הקרובה יתבססו על טבע, המון צמחים ירוקים, כלים וסידורים בעבודות יד, כלי קש, צבעי פסטל על גווניהם השונים, המון רוך, המון רוגע, פינות ישיבה, פרחים פראיים, שולחנות עץ טבעי, נדנדות והכול במטרה לחבר את האורחים חזרה למקום הטבעי שלנו ולייצר חתונה שהולכת יד ביד עם עולמות ה-Wellness.

אורבניות – בימי טרום קורונה אורבניות הייתה ללא ספק התנועה הקונספטואלית השולטת של אולם החתונות, קצב החיים הגבוהה, הטכנולוגיה והחספוס העירוני בעבע בכולנו, וכולנו גם התחברנו לאווירה העירונית, לאולמות עם עיצוב תעשייתי, עם קירות מתכת חשופים, צבעים כהים, נורות ניאון בוהקות, אווירת דיסקו קלאב, כלים מנירוסטה, צמחים מטפסים וכל האלמנטים שסימלו לנו את החיים ההם, לפני הקורונה, כשהחתונות יחזרו במלוא הדרם, ניתן יהיה להגיד שהחיים גם כן שבו למסלולם, ככה שטרנד החתונות האורבניות עוד ישוב לחיינו כי הוא עוד רחוק מכדי מיצוי.

בוהו שיק – התנועה הבוהמיינית באירופה הייתה תנועה של אנשי רוח שחיו חיים מגוונים, אקספרימנטליים, מלאי צבע, אמנות וחיבורים פוסט מודרניים בלב הערים המרכזיות, אנשי הבוהמיה היוו לא פעם ולא פעמיים את התנועה האופנתית של אותם הימים ולא מעט מהסגנונות ומהיצירות המוכרות לנו היום התחילו את דרכם באותם בתי קפה בוהמיינים, משם גם נוצר הבוהו שיק כטרנד עיצוב שהלך והתחזק בשנים האחרונות, הבוהו מורכב מחיבורים נכונים בין חדש לישן, בין צבעוניות למינימליסטיות, בין פונקציונליות לשואו, חתונות בוהו-שיק הן החתונות שדגלו בשילוב הנכון, בין פרחים גדולים וצבעוניים לבין מפות עדינות וקלאסיות, כלי וינטז' מעוטרים, אלמנטים תעשייתיים, צמחייה מטפסת והמון שילובים שנשמעים מנוגדים ועובדים ביחד בהרמוניה מוחלטת.

אתם כבר יודעים איך החתונה שלכם תראה? אנחנו יכולים לגרום לזה לקרות, בואו נדבר.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רוצים אירוע בלתי נשכח?